Os 18859 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 14.14 | ||||
Loučovice zastávka | x | 14.17 | 14.17 | ||
Loučovice | 14.19 | 14.20 | |||
Čertova Stěna | x | 14.27 | 14.27 | ||
Vyšší Brod klášter | 14.31 | 14.33 | |||
Těchoraz | x | 14.36 | 14.36 | ||
Herbertov | x | 14.40 | 14.40 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 14.42 | 14.43 | |||
Rybník | 14.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster