Os 18852 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 7.04 | ||||
Rožmberk nad Vltavou | 7.15 | 7.15 | |||
Herbertov | x | 7.18 | 7.18 | ||
Těchoraz | x | 7.21 | 7.21 | ||
Vyšší Brod klášter | 7.24 | 7.26 | |||
Čertova Stěna | x | 7.30 | 7.30 | ||
Loučovice | 7.37 | 7.38 | |||
Loučovice zastávka | x | 7.42 | 7.42 | ||
Lipno nad Vltavou | 7.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster