Sp 1867 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.02 | ||||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.06 | 16.07 | |||
Třebechovice pod Orebem | 16.15 | 16.18 | |||
Týniště nad Orlicí | 16.25 | 16.32 | |||
Žďár nad Orlicí | 16.36 | 16.37 | |||
Borohrádek | 16.39 | 16.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 16.44 | 16.45 | |||
Plchůvky | 16.48 | 16.49 | |||
Choceň | 16.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci