Sp 1841 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 7.02 | ||||
Semonice | 7.04 | 7.04 | |||
Černožice | 7.06 | 7.07 | |||
Smiřice | 7.10 | 7.12 | |||
Lochenice | 7.15 | 7.15 | |||
Předměřice nad Labem | 7.18 | 7.18 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.23 | 7.30 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.43 | 7.44 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök