Os 18413 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.12 | ||||
Tábor-Měšice | x | 14.15 | 14.15 | ||
Smyslov | x | 14.19 | 14.19 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 14.22 | 14.22 | ||
Chýnov | 14.26 | 14.27 | |||
Pořín | x | 14.33 | 14.33 | ||
Obrataň | 14.41 | 14.42 | |||
Šimpach | x | 14.45 | 14.45 | ||
Pacov | 14.50 | 14.51 | |||
Leskovice | x | 14.59 | 14.59 | ||
Nová Cerekev | 15.03 | 15.03 | |||
Vlásenice | x | 15.08 | 15.08 | ||
Pelhřimov | 15.16 | 15.25 | |||
Rynárec | x | 15.29 | 15.29 | ||
Zajíčkov | x | 15.34 | 15.34 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 15.38 | 15.39 | |||
Nová Buková | x | 15.42 | 15.42 | ||
Hříběcí | x | 15.46 | 15.46 | ||
Horní Cerekev | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster