Os 18409 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 8.14 | ||||
Tábor-Měšice | x | 8.17 | 8.17 | ||
Smyslov | x | 8.21 | 8.21 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 8.24 | 8.24 | ||
Chýnov | 8.28 | 8.28 | |||
Pořín | x | 8.35 | 8.35 | ||
Obrataň | 8.43 | 8.43 | |||
Šimpach | x | 8.46 | 8.46 | ||
Pacov | 8.52 | 8.54 | |||
Leskovice | x | 9.02 | 9.02 | ||
Nová Cerekev | 9.06 | 9.07 | |||
Vlásenice | x | 9.11 | 9.11 | ||
Pelhřimov | 9.19 | 9.26 | |||
Rynárec | x | 9.29 | 9.29 | ||
Zajíčkov | x | 9.34 | 9.34 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 9.38 | 9.39 | |||
Nová Buková | x | 9.42 | 9.42 | ||
Hříběcí | x | 9.46 | 9.46 | ||
Horní Cerekev | 9.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci