Os 18407 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.27 | ||||
Tábor-Měšice | x | 6.30 | 6.30 | ||
Smyslov | x | 6.34 | 6.34 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 6.37 | 6.37 | ||
Chýnov | 6.41 | 6.41 | |||
Pořín | x | 6.47 | 6.47 | ||
Obrataň | 6.54 | 6.55 | |||
Šimpach | x | 6.57 | 6.57 | ||
Pacov | 7.02 | 7.05 | |||
Leskovice | x | 7.13 | 7.13 | ||
Nová Cerekev | 7.17 | 7.17 | |||
Vlásenice | x | 7.21 | 7.21 | ||
Pelhřimov | 7.29 | 7.29 | |||
Rynárec | x | 7.33 | 7.33 | ||
Zajíčkov | x | 7.37 | 7.37 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.41 | 7.42 | |||
Nová Buková | x | 7.45 | 7.45 | ||
Hříběcí | x | 7.49 | 7.49 | ||
Horní Cerekev | 7.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök