Sp 1805 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.42 | ||||
Kolín-Zálabí | 8.44 | 8.44 | |||
Velký Osek | 8.51 | 8.52 | |||
Velký Osek-Kanín | + | 8.55 | 8.58 | ||
Sány | 9.00 | 9.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 9.03 | 9.04 | |||
Převýšov | 9.14 | 9.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 9.20 | 9.32 | |||
Nový Bydžov | 9.40 | 9.41 | |||
Smidary | 9.47 | 9.48 | |||
Ohnišťany | 9.52 | 9.52 | |||
Ostroměř | 9.57 | 9.58 | |||
Lázně Bělohrad | 10.08 | 10.09 | |||
Nová Paka | 10.19 | 10.20 | |||
Nová Paka město | 10.22 | 10.23 | |||
Stará Paka | 10.27 | 10.40 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 10.45 | 10.45 | ||
Tample | x | 10.48 | 10.48 | ||
Roztoky u Jilemnice | 10.51 | 10.51 | |||
Martinice v Krkonoších | 10.58 | 11.04 | |||
Horní Branná | 11.10 | 11.11 | |||
Kunčice nad Labem | 11.15 | 11.16 | |||
Hostinné město | 11.24 | 11.25 | |||
Hostinné | 11.27 | 11.27 | |||
Pilníkov | 11.35 | 11.39 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 11.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy