Sp 1721 „Litava“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.35 | ||||
Slavkov u Brna | 7.59 | 8.00 | |||
Bučovice | 8.09 | 8.10 | |||
Nesovice | 8.16 | 8.17 | |||
Kyjov | 8.36 | 8.37 | |||
Vracov | 8.47 | 8.48 | |||
Bzenec | 8.52 | 8.53 | |||
Veselí nad Moravou | 9.02 | 9.07 | |||
Uherský Ostroh | 9.11 | 9.12 | |||
Ostrožská Nová Ves | 9.16 | 9.16 | |||
Kunovice zastávka | 9.21 | 9.21 | |||
Uherské Hradiště | 9.25 | 9.27 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy