Os 16522 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.28 | ||||
Ústí nad Labem západ | 18.30 | 18.30 | |||
Trmice | 18.35 | 18.35 | |||
Koštov | x | 18.39 | 18.39 | ||
Stadice | x | 18.43 | 18.43 | ||
Řehlovice | 18.45 | 18.45 | |||
Brozánky | x | 18.47 | 18.47 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 18.49 | 18.49 | ||
Velvěty | x | 18.51 | 18.51 | ||
Úpořiny | 18.54 | 18.55 | |||
Lbín | x | 18.57 | 18.57 | ||
Ohníč | 19.02 | 19.02 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 19.05 | 19.05 | ||
Světec | 19.07 | 19.07 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 19.09 | 19.09 | ||
Bílina | 19.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci