Sp 1651 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 5.29 | ||||
Chlumčany u Loun | 5.33 | 5.33 | |||
Vrbno nad Lesy | 5.46 | 5.46 | |||
Peruc | 5.52 | 5.52 | |||
Telce | 5.56 | 5.57 | |||
Vrbičany | 5.59 | 6.00 | |||
Klobuky v Čechách | 6.02 | 6.03 | |||
Páleček | 6.06 | 6.07 | |||
Zlonice | 6.11 | 6.11 | |||
Slaný | 6.25 | 6.27 | |||
Slaný předměstí | 6.32 | 6.32 | |||
Podlešín | 6.37 | 6.37 | |||
Zvoleněves | 6.41 | 6.41 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 6.44 | 6.45 | |||
Neuměřice | 6.46 | 6.47 | |||
Olovnice | 6.50 | 6.51 | |||
Zeměchy | 6.53 | 6.54 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 6.56 | 6.57 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.01 | 7.03 | |||
Libčice nad Vltavou | 7.10 | 7.10 | |||
Praha-Podbaba | 7.23 | 7.24 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia