Sp 1643 „Hostýn“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 8.38 | 8.40 | |||
Němčice nad Hanou | + | 8.56 | 8.59 | ||
Kojetín | 9.06 | 9.07 | |||
Kroměříž | 9.17 | 9.20 | |||
Hulín | 9.28 | 9.30 | |||
Holešov | 9.37 | 9.39 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 9.46 | 9.47 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 9.51 | 9.53 | |||
Osíčko | 10.01 | 10.01 | |||
Podhradní Lhota | 10.06 | 10.06 | |||
Valašské Meziříčí | 10.21 | 10.23 | |||
Veřovice | 10.40 | 10.41 | |||
Frenštát pod Radhoštěm město | 10.49 | 10.49 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 10.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci