Os 15975 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 23.02 | ||||
Plačkov | x | 23.08 | 23.08 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 23.13 | 23.13 | ||
Slavníč | x | 23.15 | 23.15 | ||
Herálec | 23.18 | 23.19 | |||
Radňov | x | 23.25 | 23.25 | ||
Lípa | 23.29 | 23.31 | |||
Petrkov | x | 23.35 | 23.35 | ||
Dolík | x | 23.38 | 23.38 | ||
Havlíčkův Brod | 23.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci