Os 15973 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 20.13 | ||||
Plačkov | x | 20.19 | 20.19 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 20.24 | 20.24 | ||
Slavníč | x | 20.26 | 20.26 | ||
Herálec | 20.29 | 20.30 | |||
Radňov | x | 20.36 | 20.36 | ||
Lípa | 20.40 | 20.42 | |||
Petrkov | x | 20.46 | 20.46 | ||
Dolík | x | 20.49 | 20.49 | ||
Havlíčkův Brod | 20.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy