Os 15953 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 6.33 | ||||
Plačkov | x | 6.39 | 6.39 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 6.44 | 6.44 | ||
Slavníč | x | 6.46 | 6.46 | ||
Herálec | 6.49 | 6.55 | |||
Radňov | x | 7.01 | 7.01 | ||
Lípa | 7.05 | 7.07 | |||
Petrkov | x | 7.11 | 7.11 | ||
Dolík | x | 7.14 | 7.14 | ||
Havlíčkův Brod | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster