Os 15879 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 19.56 | ||||
Ahr Třebestovice | x | 20.00 | 20.00 | ||
Sadská | 20.02 | 20.03 | |||
Hořátev | x | 20.07 | 20.07 | ||
Nymburk město | 20.11 | 20.12 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 20.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci