Os 15827 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.09 | ||||
Veleliby | 22.13 | 22.14 | |||
Jíkev | x | 22.18 | 22.18 | ||
Oskořínek | x | 22.21 | 22.21 | ||
Křinec | 22.27 | 22.27 | |||
Ledečky | x | 22.32 | 22.32 | ||
Rožďalovice | 22.35 | 22.35 | |||
Mlýnec | x | 22.40 | 22.40 | ||
Kopidlno | 22.44 | 22.45 | |||
Pševes | x | 22.48 | 22.48 | ||
Bartoušov zastávka | x | 22.51 | 22.51 | ||
Žitětín | x | 22.53 | 22.53 | ||
Jičíněves | x | 22.56 | 22.56 | ||
Nemyčeves | x | 23.00 | 23.00 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 23.03 | 23.03 | ||
Jičín | 23.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster