Ex 142 „Petr Bezruč“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Aee140 + Bmz229 + 2xBdmpee233 + Bmz235 + Bmz225 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 10.25 | ||||
Kysucké Nové Mesto | 10.34 | 10.35 | |||
Čadca | 10.52 | 10.54 | |||
Návsí (Nawsie) | 11.08 | 11.09 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 11.16 | 11.17 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.24 | 11.26 | |||
Karviná hlavní nádraží | 11.45 | 11.46 | |||
Bohumín | 12.01 | 12.08 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 12.16 | 12.18 | |||
Ostrava-Svinov | 12.25 | 12.27 | |||
Hranice na Moravě | 12.51 | 12.52 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.19 | 13.21 | |||
Zábřeh na Moravě | 13.42 | 13.43 | |||
Česká Třebová | 14.04 | 14.05 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.37 | 14.38 | |||
Kolín | 14.59 | 15.00 | |||
Praha-Běchovice | + | 15.26 | 15.26 | ||
Praha-Libeň | 15.32 | 15.33 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.39 | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy