Os 14069 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 12.22 | ||||
Červenka zastávka | x | 12.24 | 12.24 | ||
Litovel | 12.26 | 12.27 | |||
Litovel město | 12.29 | 12.29 | |||
Litovel předměstí | 12.31 | 12.32 | |||
Myslechovice | x | 12.35 | 12.35 | ||
Cholina | x | 12.38 | 12.38 | ||
Odrlice | x | 12.41 | 12.41 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 12.44 | 12.44 | ||
Senice na Hané | 12.47 | 13.06 | |||
Náměšť na Hané | 13.10 | 13.11 | |||
Drahanovice | 13.13 | 13.14 | |||
Slatinice | x | 13.18 | 13.18 | ||
Třebčín | 13.21 | 13.21 | |||
Kaple | x | 13.26 | 13.26 | ||
Čelechovice na Hané | x | 13.30 | 13.30 | ||
Kostelec na Hané | 13.35 | 13.36 | |||
Prostějov místní nádraží | 13.42 | 13.43 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 13.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci