Os 12838 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cieszyn | 22.31 | ||||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.36 | 22.41 | |||
Ropice (Ropica) | x | 22.46 | 22.46 | ||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | x | 22.49 | 22.49 | ||
Střítež u Českého Těšína | x | 22.53 | 22.53 | ||
Hnojník | 22.56 | 22.57 | |||
Horní Tošanovice | x | 23.01 | 23.01 | ||
Dobratice pod Prašivou | x | 23.05 | 23.05 | ||
Dobrá u Frýdku-Místku | 23.11 | 23.12 | |||
Frýdek-Místek | 23.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci