Os 12836 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.41 | ||||
Ropice (Ropica) | 21.46 | 21.46 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 21.50 | 21.50 | |||
Střítež u Českého Těšína | 21.54 | 21.54 | |||
Hnojník | 21.57 | 21.58 | |||
Horní Tošanovice | 22.02 | 22.02 | |||
Dobratice pod Prašivou | 22.06 | 22.06 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 22.12 | 22.13 | |||
Frýdek-Místek | 22.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia