Ex 126 „Bečva“ | |
Řazení vlaku: 361.1 + Ampeer + WRmee816 + Bdghmeer61 + Beer61 + 2xBmpeer61 + Bee238 + Bpeer61 + Bmz235 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 11.12 | ||||
Považská Bystrica | 11.45 | 11.46 | |||
Púchov | 11.59 | 12.12 | |||
Horní Lideč | 12.35 | 12.37 | |||
Vsetín | 12.53 | 12.55 | |||
Valašské Meziříčí | 13.11 | 13.12 | |||
Hranice na Moravě | 13.34 | 13.35 | |||
Lipník nad Bečvou | 13.45 | 13.47 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.07 | 14.09 | |||
Červenka | 14.20 | 14.23 | |||
Mohelnice | 14.33 | 14.34 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.42 | 14.43 | |||
Česká Třebová | 15.04 | 15.05 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.37 | 15.38 | |||
Kolín | 15.59 | 16.00 | |||
Praha-Běchovice | + | 16.26 | 16.26 | ||
Praha-Libeň | 16.32 | 16.33 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.39 | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci