R 1247 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.09 | ||||
Zliv | 13.20 | 13.21 | |||
Číčenice | 13.33 | 13.34 | |||
Protivín | 13.40 | 13.40 | |||
Písek | 13.52 | 13.55 | |||
Čížová | 14.02 | 14.03 | |||
Čimelice | 14.18 | 14.19 | |||
Mirovice | 14.25 | 14.26 | |||
Březnice | 14.35 | 14.36 | |||
Příbram | 14.54 | 14.56 | |||
Jince | 15.07 | 15.07 | |||
Lochovice | 15.16 | 15.17 | |||
Zdice | 15.24 | 15.25 | |||
Beroun | 15.33 | 15.34 | |||
Praha-Smíchov | 16.03 | 16.04 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.11 | 16.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia