R 1189 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.05 | ||||
Jirkov zastávka | 15.19 | 15.20 | |||
Odb Chomutov město | 15.23 | 15.24 | |||
Chomutov | 15.27 | 15.28 | |||
Březno u Chomutova | 15.36 | 15.37 | |||
Žatec | 15.50 | 15.53 | |||
Žatec západ | 15.55 | 15.57 | |||
Podbořany | 16.18 | 16.19 | |||
Vroutek | 16.27 | 16.27 | |||
Kryry | 16.33 | 16.33 | |||
Blatno u Jesenice | 16.44 | 16.45 | |||
Žihle | 16.56 | 17.00 | |||
Mladotice | + | 17.11 | 17.11 | ||
Plasy | 17.19 | 17.20 | |||
Kaznějov | 17.27 | 17.28 | |||
Horní Bříza | + | 17.36 | 17.36 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök