EC 116 „Praha“ | |
Řazení vlaku: EP09 + Bmz232 + 2xBdmpee233 + Bmz235 + WRmee814 + Ampz146 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 5.39 | ||||
Warszawa Centralna | 5.45 | 5.50 | |||
Warszawa Zachodnia | 5.54 | 5.55 | |||
Opoczno Południowe | 6.50 | 6.51 | |||
Zawiercie | 7.49 | 7.50 | |||
Dąbrowa Górnicza | 8.05 | 8.06 | |||
Sosnowiec Główny | 8.13 | 8.14 | |||
Katowice | 8.23 | 8.28 | |||
Tychy | 8.42 | 8.43 | |||
Rybnik | 9.09 | 9.10 | |||
Wodzisław Śląski | 9.22 | 9.23 | |||
Chałupki | 9.40 | 9.41 | |||
Bohumín | 9.47 | 10.08 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.16 | 10.18 | |||
Ostrava-Svinov | 10.25 | 10.27 | |||
Hranice na Moravě | 10.51 | 10.52 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.19 | 11.21 | |||
Zábřeh na Moravě | 11.42 | 11.43 | |||
Česká Třebová | 12.04 | 12.05 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.37 | 12.38 | |||
Kolín | 12.59 | 13.00 | |||
Praha-Libeň | 13.32 | 13.33 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.39 | 13.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci