R 1151 | |
Řazení vlaku: 854 + 3xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 17.51 | ||||
Velké Hamry | 17.56 | 17.56 | |||
Plavy | 17.58 | 17.59 | |||
Jesenný | 18.08 | 18.08 | |||
Železný Brod | 18.17 | 18.19 | |||
Malá Skála | 18.26 | 18.26 | |||
Turnov | 18.35 | 18.44 | |||
Mnichovo Hradiště | 18.56 | 18.58 | |||
Bakov nad Jizerou město | 19.03 | 19.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.15 | 19.24 | |||
Všetaty | 19.50 | 19.51 | |||
Neratovice | 19.57 | 20.00 | |||
Praha-Čakovice | 20.13 | 20.14 | |||
Skály výhybna | + | 20.22 | 20.23 | ||
Praha-Vysočany | 20.29 | 20.30 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.37 | 20.40 | |||
Praha-Vršovice | 20.44 | 20.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia