R 1149 „Kamenice“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 15.51 | ||||
Velké Hamry | 15.56 | 15.56 | |||
Plavy | 15.58 | 15.59 | |||
Jesenný | 16.08 | 16.08 | |||
Železný Brod | 16.17 | 16.19 | |||
Malá Skála | 16.26 | 16.26 | |||
Turnov | 16.35 | 16.44 | |||
Mnichovo Hradiště | 16.56 | 16.58 | |||
Bakov nad Jizerou město | 17.03 | 17.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.15 | 17.24 | |||
Všetaty | 17.50 | 17.51 | |||
Neratovice | 17.57 | 18.00 | |||
Praha-Čakovice | 18.13 | 18.14 | |||
Skály výhybna | + | 18.21 | 18.23 | ||
Praha-Vysočany | 18.29 | 18.31 | |||
Balabenka odbočka | + | 18.33 | 18.33 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.38 | 18.40 | |||
Praha-Vršovice | 18.44 | 18.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök