R 1132 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 6.01 | ||||
Děhylov | + | 6.07 | 6.07 | ||
Háj ve Slezsku | + | 6.12 | 6.13 | ||
Opava-Komárov | + | 6.20 | 6.20 | ||
Opava východ | 6.24 | 6.28 | |||
Opava západ | 6.32 | 6.33 | |||
Krnov-Cvilín | 6.51 | 6.52 | |||
Krnov | 6.56 | 7.05 | |||
Milotice nad Opavou | 7.20 | 7.21 | |||
Bruntál | 7.31 | 7.34 | |||
Valšov | 7.42 | 7.43 | |||
Lomnice u Rýmařova | 7.51 | 7.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 7.58 | 8.03 | |||
Moravský Beroun | 8.11 | 8.12 | |||
Domašov nad Bystřicí | 8.19 | 8.20 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 8.41 | 8.42 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy