R 1124 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava střed | 13.37 | ||||
Ostrava-Stodolní | 13.38 | 13.39 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 13.43 | 13.48 | |||
Ostrava-Svinov | 13.55 | 14.01 | |||
Děhylov | + | 14.07 | 14.07 | ||
Opava-Komárov | + | 14.20 | 14.20 | ||
Opava východ | 14.24 | 14.28 | |||
Opava západ | 14.32 | 14.33 | |||
Krnov-Cvilín | 14.51 | 14.52 | |||
Krnov | 14.56 | 15.05 | |||
Milotice nad Opavou | 15.20 | 15.21 | |||
Bruntál | 15.31 | 15.34 | |||
Valšov | 15.42 | 15.43 | |||
Lomnice u Rýmařova | 15.51 | 15.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 15.58 | 16.03 | |||
Moravský Beroun | 16.11 | 16.12 | |||
Domašov nad Bystřicí | 16.19 | 16.20 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 16.41 | 16.42 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci