R 1106 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 13.44 | ||||
Poděbrady | 13.58 | 13.59 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 14.07 | 14.08 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.35 | 14.37 | |||
Bakov nad Jizerou | 14.47 | 14.49 | |||
Bělá pod Bezdězem | 14.58 | 14.59 | |||
Doksy | 15.18 | 15.20 | |||
Staré Splavy | 15.22 | 15.23 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.35 | 15.41 | |||
Česká Lípa střelnice | 15.43 | 15.44 | |||
Nový Bor | 15.54 | 15.56 | |||
Svor | 16.02 | 16.03 | |||
Jedlová | 16.13 | 16.15 | |||
Rybniště | 16.24 | 16.25 | |||
Krásná Lípa | 16.31 | 16.34 | |||
Rumburk | 16.39 | 16.43 | |||
Šluknov | 16.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci