..: Trasa vlaku R 1106 - JŘ 2017 :..
R 1106
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín   13.44 
  Poděbrady  13.58 13.59 
  Nymburk hlavní nádraží  14.07 14.08 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  14.35 14.37 
  Bakov nad Jizerou  14.47 14.49 
  Bělá pod Bezdězem  14.58 14.59 
  Doksy  15.18 15.20 
  Staré Splavy  15.22 15.23 
  Česká Lípa hlavní nádraží  15.35 15.41 
  Česká Lípa střelnice  15.43 15.44 
  Nový Bor  15.54 15.56 
  Svor  16.02 16.03 
  Jedlová  16.13 16.15 
  Rybniště  16.24 16.25 
  Krásná Lípa  16.31 16.34 
  Rumburk  16.39 16.43 
  Šluknov  16.56  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster