R 1103 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 7.16 | ||||
Krásná Lípa | 7.22 | 7.23 | |||
Rybniště | 7.28 | 7.29 | |||
Jedlová | 7.38 | 7.39 | |||
Svor | 7.48 | 7.49 | |||
Nový Bor | 7.54 | 7.56 | |||
Česká Lípa střelnice | 8.06 | 8.07 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.11 | 8.23 | |||
Staré Splavy | 8.36 | 8.36 | |||
Doksy | 8.39 | 8.40 | |||
Bezděz | 8.50 | 8.50 | |||
Bělá pod Bezdězem | 8.58 | 8.59 | |||
Bakov nad Jizerou | 9.10 | 9.11 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 9.20 | 9.22 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 9.47 | 9.48 | |||
Poděbrady | 9.55 | 9.56 | |||
Kolín | 10.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster