..: Trasa vlaku R 1103 - JŘ 2017 :..
R 1103
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rumburk   7.16 
  Krásná Lípa  7.22 7.23 
  Rybniště  7.28 7.29 
  Jedlová  7.38 7.39 
  Svor  7.48 7.49 
  Nový Bor  7.54 7.56 
  Česká Lípa střelnice  8.06 8.07 
  Česká Lípa hlavní nádraží  8.11 8.23 
  Staré Splavy  8.36 8.36 
  Doksy  8.39 8.40 
  Bezděz  8.50 8.50 
  Bělá pod Bezdězem  8.58 8.59 
  Bakov nad Jizerou  9.10 9.11 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  9.20 9.22 
  Nymburk hlavní nádraží  9.47 9.48 
  Poděbrady  9.55 9.56 
  Kolín  10.11  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster