R 1101 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 5.07 | ||||
Krásná Lípa | 5.13 | 5.14 | |||
Rybniště | 5.19 | 5.20 | |||
Jedlová | 5.29 | 5.30 | |||
Svor | 5.39 | 5.40 | |||
Nový Bor | 5.45 | 5.48 | |||
Skalice u České Lípy | 5.52 | 5.53 | |||
Česká Lípa střelnice | 6.00 | 6.01 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.04 | 6.23 | |||
Staré Splavy | 6.36 | 6.36 | |||
Doksy | 6.39 | 6.40 | |||
Bělá pod Bezdězem | 6.58 | 6.59 | |||
Bakov nad Jizerou | 7.10 | 7.11 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.20 | 7.22 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.47 | 7.48 | |||
Poděbrady | 7.55 | 7.56 | |||
Kolín | 8.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök