Sp 1513 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.55 | 17.58 | |||
Praha-Vršovice | 18.02 | 18.02 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 18.06 | 18.06 | |||
Praha-Hostivař | 18.10 | 18.15 | |||
Říčany | 18.25 | 18.26 | |||
Mnichovice | 18.33 | 18.34 | |||
Senohraby | 18.38 | 18.38 | |||
Čerčany | 18.44 | 18.44 | |||
Benešov u Prahy | 18.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy