Vlak 1043 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.00 | 14.19 | |||
Poříčany | + | 14.45 | 14.48 | ||
Kolín | 15.02 | 15.03 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.29 | 15.30 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.56 | 16.58 | |||
Přerov | 17.13 | 17.16 | |||
Otrokovice | 17.35 | 17.37 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.48 | 17.50 | |||
Uherské Hradiště | 17.56 | 17.57 | |||
Hradčovice | + | 18.06 | 18.07 | ||
Uherský Brod | 18.13 | 18.15 | |||
Bojkovice | + | 18.28 | 18.41 | ||
Bojkovice město | 18.43 | 18.43 | |||
Slavičín | 18.57 | 18.58 | |||
Bylnice | 19.12 | 19.13 | |||
Trenčianska Teplá | 19.32 | 19.34 | |||
Trenčín | 19.40 | 19.43 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 20.00 | 20.01 | |||
Piešťany | 20.13 | 20.14 | |||
Leopoldov | 20.24 | 20.35 | |||
Hlohovec | 20.41 | 20.42 | |||
Nitra | 21.15 |
jede v 5 do 24.III., od 31.III. jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy