..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Sp 1614 « předchozí | další » |
Trasa:
Český Těšín 18.09, Havířov 18.31-18.32, Ostrava-Kunčice 18.43-18.44, Ostrava h.n. 18.55-18.56, Ostrava-Svinov 19.02-19.13, Opava východ 19.36 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 8.12.2015 (Stanislav Kučera) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , nejede 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy Jízdní doklady ČD platné pro trať Ostrava-Kunčice - Ostrava-Svinov (přímo přes Ostravu-Vítkovice) platí bez doplatku rozdílu jízdného i při jízdě přes Ostravu střed - zastávka otevřena ode dne vyhlášení (Havířov střed) - vlak nečeká na žádné přípoje (Chotěbuz, Ostrava-Kunčice, Ostrava hl.n.)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
471 [CZ-ČD]
Český Těšín - Opava východ
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu