Os 8805 | |
Řazení vlaku: 163_b + 4xB + BDsee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 8.06 | 2./7 | |||
Košice predmestie | 8.08 | 8.09 | |||
Krásna nad Hornádom | 8.14 | 8.15 | 4 | ||
Nižná Myšľa | 8.22 | 8.23 | 3 | ||
Vyšná Myšľa | 8.25 | 8.26 | |||
Bohdanovce | 8.29 | 8.30 | |||
Ruskov | 8.33 | 8.34 | 2. | ||
Slanec | 8.40 | 8.41 | 3 | ||
Kalša | 8.46 | 8.47 | |||
Kuzmice | 8.52 | 8.54 | 3 | ||
Michaľany | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Čerhov | 9.07 | 9.08 | |||
Slovenské Nové Mesto | 9.13 | 9.14 | |||
Borša | 9.17 | 9.18 | |||
Streda nad Bodrogom | 9.21 | 9.22 | 4 | ||
Somotor | 9.25 | 9.26 | |||
Veľký Horeš | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Pribeník | 9.38 | 9.39 | 5 | ||
Dobrá | 9.42 | 9.43 | |||
Biel | 9.45 | 9.46 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 9.48 | 9.49 | |||
Čierna nad Tisou | 9.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster