Os 7813 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + Bdmpeer + 2xBdteer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 8.42 | 2. | |||
Gánovce | 8.46 | 8.47 | |||
Spišský Štiavnik | 8.51 | 8.51 | |||
Vydrník | 8.54 | 8.55 | 4 | ||
Letanovce | 8.59 | 8.59 | |||
Spišské Tomášovce | 9.01 | 9.02 | |||
Smižany | 9.05 | 9.06 | |||
Spišská Nová Ves | 9.09 | 9.11 | 2 | ||
Teplička nad Hornádom | 9.15 | 9.16 | |||
Markušovce | 9.19 | 9.20 | 2 | ||
Matejovce nad Hornádom | 9.23 | 9.23 | |||
Chrasť nad Hornádom | 9.26 | 9.26 | |||
Vítkovce | 9.28 | 9.29 | |||
Olcnava | 9.31 | 9.32 | |||
Spišské Vlachy | 9.36 | 9.36 | 4 | ||
Krompachy | 9.41 | 9.42 | 4 | ||
Richnava | 9.45 | 9.45 | |||
Kluknava | 9.47 | 9.48 | |||
Margecany | 9.53 | 9.55 | 5 | ||
Margecany zastávka | 9.58 | 9.58 | |||
Ružín | 10.03 | 10.03 | |||
Malá Lodina | 10.06 | 10.07 | 4 | ||
Veľká Lodina | 10.10 | 10.10 | |||
Kysak | 10.15 | 10.16 | 8 | ||
Trebejov | 10.18 | 10.19 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 10.23 | 10.24 | 3 | ||
Ťahanovce | 10.28 | 10.28 | |||
Košice | 10.32 | 2./9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy