Os 7805 | |
Řazení vlaku: 361 + 2xBdmpeer + 2xBdteer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 4.42 | 2. | |||
Gánovce | 4.46 | 4.47 | |||
Spišský Štiavnik | 4.51 | 4.51 | |||
Vydrník | 4.54 | 4.55 | 4 | ||
Letanovce | 4.59 | 4.59 | |||
Spišské Tomášovce | 5.01 | 5.02 | |||
Smižany | 5.05 | 5.06 | |||
Spišská Nová Ves | 5.09 | 5.11 | 2 | ||
Teplička nad Hornádom | 5.15 | 5.16 | |||
Markušovce | 5.19 | 5.20 | 2 | ||
Matejovce nad Hornádom | 5.23 | 5.23 | |||
Chrasť nad Hornádom | 5.26 | 5.26 | |||
Vítkovce | 5.28 | 5.29 | |||
Olcnava | 5.31 | 5.32 | |||
Spišské Vlachy | 5.36 | 5.36 | 4 | ||
Krompachy | 5.41 | 5.42 | 4 | ||
Richnava | 5.45 | 5.45 | |||
Kluknava | 5.47 | 5.48 | |||
Margecany | 5.53 | 5.55 | 5 | ||
Margecany zastávka | 5.58 | 5.58 | |||
Ružín | 6.03 | 6.03 | |||
Malá Lodina | 6.06 | 6.07 | 4 | ||
Veľká Lodina | 6.10 | 6.10 | |||
Kysak | 6.15 | 6.16 | 8 | ||
Trebejov | 6.18 | 6.19 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 6.23 | 6.24 | 3 | ||
Ťahanovce | 6.28 | 6.28 | |||
Košice | 6.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy