..: Trasa vlaku Os 7510 - JŘ 2016 :..
Os 7510
Řazení vlaku: 813  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zvolen osobná stanica   19.04 1.
  Hronská Dúbrava  19.13 19.14 3
  Trnavá Hora  19.18 19.19 
  Bartošova Lehôtka  19.31 19.32 2
  Jastrabá  19.35 19.35 
  Kremnica  19.46 19.47 2
  Kremnické Bane  19.58 19.58 3
  Turček  20.05 20.05 
  Horná Štubňa  20.12 20.20 2
  Horná Štubňa zastávka  20.24 20.25 
  Turčianske Teplice  20.29 20.30 
  Diviaky  20.32 20.33 3
  Malý Čepčín  20.37 20.37 
  Jazernica  20.40 20.41 
  Kláštor pod Znievom  20.45 20.45 
  Príbovce  20.50 20.51 4
  Košťany nad Turcom  20.55 20.55 
  Martin  20.59 21.00 3
  Priekopa  21.04 21.04 
  Vrútky  21.08  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster