..: Trasa vlaku Os 7509 - JŘ 2016 :..
Os 7509
Řazení vlaku: 754_b + Bdt + Bee + Bdt + 813  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrútky   15.20 1
  Priekopa  15.23 15.23 
  Martin  15.27 15.28 4
  Košťany nad Turcom  15.32 15.33 
  Príbovce  15.37 15.38 3
  Kláštor pod Znievom  15.42 15.43 
  Jazernica  15.46 15.47 
  Malý Čepčín  15.50 15.50 
  Diviaky  15.54 15.54 4
  Turčianske Teplice  15.56 15.57 
  Horná Štubňa zastávka  16.03 16.03 
  Horná Štubňa  16.08 16.09 3
  Turček  16.16 16.16 
  Kremnické Bane  16.23 16.24 3
  Kremnica  16.35 16.35 2
  Jastrabá  16.46 16.46 
  Bartošova Lehôtka  16.49 16.50 2
  Trnavá Hora  17.02 17.02 
  Hronská Dúbrava  17.07 17.08 4
  Zvolen osobná stanica  17.18  4.



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster