..: Trasa vlaku Os 7508 - JŘ 2016 :..
Os 7508
Řazení vlaku: 813  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zvolen osobná stanica   15.25 2.
  Hronská Dúbrava  15.34 15.35 3
  Trnavá Hora  15.40 15.40 
  Bartošova Lehôtka  15.54 15.54 2
  Jastrabá  15.57 15.58 
  Kremnica  16.09 16.10 2
  Kremnické Bane  16.21 16.26 2
  Turček  16.33 16.34 
  Horná Štubňa  16.40 16.46 2
  Horná Štubňa zastávka  16.50 16.51 
  Turčianske Teplice  16.55 16.56 
  Diviaky  16.58 16.59 3
  Malý Čepčín  17.03 17.03 
  Jazernica  17.06 17.07 
  Kláštor pod Znievom  17.11 17.11 
  Príbovce  17.16 17.17 4
  Košťany nad Turcom  17.21 17.21 
  Martin  17.25 17.26 3
  Priekopa  17.30 17.30 
  Vrútky  17.34  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster