..: Trasa vlaku Os 7506 - JŘ 2016 :..
Os 7506
Řazení vlaku: 813  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zvolen nákladná stanica   14.19 2
  Zvolen osobná stanica  14.22 14.25 2.
  Hronská Dúbrava  14.34 14.35 3
  Trnavá Hora  14.40 14.40 
  Bartošova Lehôtka  14.54 14.54 2
  Jastrabá  14.57 14.58 
  Kremnica  15.09 15.10 2
  Kremnické Bane  15.21 15.21 3
  Turček  15.28 15.28 
  Horná Štubňa  15.35 15.52 3
  Horná Štubňa zastávka  15.56 15.57 
  Turčianske Teplice  16.01 16.02 
  Diviaky  16.04 16.05 3
  Malý Čepčín  16.08 16.09 
  Jazernica  16.12 16.12 
  Kláštor pod Znievom  16.16 16.17 
  Príbovce  16.21 16.22 4
  Košťany nad Turcom  16.26 16.26 
  Martin  16.30 16.32 3
  Priekopa  16.36 16.36 
  Vrútky  16.40  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster