..: Trasa vlaku Os 7505 - JŘ 2016 :..
Os 7505
Řazení vlaku: 813  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrútky   5.20 1
  Priekopa  5.23 5.23 
  Martin  5.27 5.28 4
  Košťany nad Turcom  5.32 5.33 
  Príbovce  5.37 5.38 3
  Kláštor pod Znievom  5.42 5.43 
  Jazernica  5.46 5.47 
  Malý Čepčín  5.50 5.50 
  Diviaky  5.54 5.54 4
  Turčianske Teplice  5.56 5.57 
  Horná Štubňa zastávka  6.03 6.03 
  Horná Štubňa  6.08 6.09 2
  Turček  6.16 6.16 
  Kremnické Bane  6.23 6.24 3
  Kremnica  6.35 6.36 2
  Jastrabá  6.46 6.47 
  Bartošova Lehôtka  6.50 6.50 2
  Trnavá Hora  7.02 7.03 
  Hronská Dúbrava  7.07 7.08 4
  Zvolen osobná stanica  7.18  3.



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster