..: Trasa vlaku Os 7500 - JŘ 2016 :..
Os 7500
Řazení vlaku: 754_b + Bdt + Bee + Bdt  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zvolen osobná stanica   4.24 4.
  Hronská Dúbrava  4.33 4.34 3
  Trnavá Hora  4.39 4.39 
  Bartošova Lehôtka  4.52 4.59 1
  Jastrabá  5.02 5.03 
  Kremnica  5.14 5.15 2
  Kremnické Bane  5.26 5.31 2
  Turček  5.38 5.39 
  Horná Štubňa  5.45 5.52 3
  Horná Štubňa zastávka  5.56 5.57 
  Turčianske Teplice  6.01 6.02 
  Diviaky  6.04 6.05 3
  Malý Čepčín  6.08 6.09 
  Jazernica  6.12 6.12 
  Kláštor pod Znievom  6.16 6.17 
  Príbovce  6.21 6.22 4
  Košťany nad Turcom  6.26 6.26 
  Martin  6.30 6.32 3
  Priekopa  6.36 6.36 
  Vrútky  6.40  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster