Os 6715 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 16.05 | 2 | |||
Tisovec mesto | 16.07 | 16.08 | |||
Tisovec závody | 16.10 | ||||
Rimavská Píla | 16.14 | ||||
Hačava | 16.18 | ||||
Hačava skálie | 16.20 | ||||
Hnúšťa zastávka | 16.23 | ||||
Hnúšťa | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Likier | 16.29 | ||||
Rimavské Brezovo | 16.32 | ||||
Rimavská Baňa | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Rimavské Zalužany | 16.40 | ||||
Hrachovo | 16.45 | ||||
Nižný Skálnik | 16.48 | ||||
Veľké Teriakovce | 16.51 | ||||
Čerenčany | 16.55 | ||||
Rimavská Sobota | 16.59 | 17.01 | 3 | ||
Rimavské Janovce | 17.05 | ||||
Rimavské Janovce obec | 17.08 | ||||
Jesenské zastávka | 17.12 | 17.12 | |||
Jesenské | 17.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster