Os 5605 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 8.41 | 3 | |||
Chrenovec | 8.53 | 9.00 | 2 | ||
Jalovec | 9.04 | 9.04 | |||
Ráztočno | 9.07 | 9.07 | |||
Handlová | 9.16 | 9.17 | 4 | ||
Remäta | 9.25 | 9.26 | |||
Sklené pri Handlovej | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Horná Štubňa | 9.41 | 9.52 | 2 | ||
Horná Štubňa zastávka | 9.56 | 9.57 | |||
Turčianske Teplice | 10.01 | 10.02 | |||
Diviaky | 10.04 | 10.05 | 3 | ||
Malý Čepčín | 10.08 | 10.09 | |||
Jazernica | 10.12 | 10.12 | |||
Kláštor pod Znievom | 10.16 | 10.17 | |||
Príbovce | 10.21 | 10.22 | 4 | ||
Košťany nad Turcom | 10.26 | 10.26 | |||
Martin | 10.30 | 10.32 | 3 | ||
Priekopa | 10.36 | 10.36 | |||
Vrútky | 10.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci