Os 5529 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Topoľčany | 18.39 | 1 | |||
Krušovce | 18.43 | 18.44 | |||
Bošany | 18.47 | 18.48 | 3 | ||
Chynorany | 18.52 | 18.53 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 18.56 | 18.56 | 2 | ||
Veľké Bielice | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Partizánske | 19.03 | 19.04 | |||
Partizánske zastávka | 19.06 | 19.07 | |||
Veľké Uherce | 19.10 | 19.19 | 2 | ||
Oslany | 19.23 | 19.23 | 2 | ||
Bystričany | 19.26 | 19.27 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 19.31 | 19.31 | 3 | ||
Nováky | 19.36 | 19.36 | 3 | ||
Koš | 19.41 | 19.42 | |||
Prievidza | 19.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci