Os 5520 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 11.15 | 5 | |||
Koš | 11.20 | 11.20 | |||
Nováky | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 11.31 | 11.31 | 3 | ||
Bystričany | 11.36 | 11.36 | 3 | ||
Oslany | 11.40 | 11.40 | 2 | ||
Veľké Uherce | 11.44 | 11.52 | 2 | ||
Partizánske zastávka | 11.55 | 11.56 | |||
Partizánske | 11.59 | 12.00 | |||
Veľké Bielice | 12.02 | 12.03 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 12.07 | 12.07 | 2 | ||
Chynorany | 12.10 | 12.11 | 3 | ||
Bošany | 12.15 | 12.16 | 3 | ||
Krušovce | 12.20 | 12.20 | |||
Topoľčany | 12.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök